تعمیر در محل در تمامی نقاط تهران | استفاده از قطعات اورجینال آرچلیک با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه تهران

نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران

نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران

مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون آرچلیک

نمایندگی آرچلیک تهران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات تلویزیون آرچلیک در تهران و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع تلویزیون آرچلیک، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران

چرا نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر تلویزیون آرچلیک آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران، تعمیرکاران نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

تمامی هزینه‌هایی که به تکنسین پرداخت می‌کنید، تحت نظارت مجموعه بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

تضمین اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب تلویزیون شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی تعمیرات آرچلیک در تهران

سایر مزایای نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر تلویزیون آرچلیک

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران

مرحله اول تعمیرات نمایندگی آرچلیک تهران

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

مرحله دوم تعمیرات نمایندگی آرچلیک تهران

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی آرچلیک تهران

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی آرچلیک تهران

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات آرچلیک ازجمله نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

معرفی خدمات نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران و بررسی ویژگی های آن

1. استفاده از برترین متخصصین در نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران:

این نمایندگی دارای تیمی متخصص و مجرب در زمینه تعمیرات تلویزیون آرچلیک می باشد. تمامی خدمات توسط تکنسین هایی ارائه می شود که حداقل پنج سال سابقه ی تعمیرات دستگاه های این برند را دارند و با جدیدترین تکنولوژی ها آشنا هستند.

2. تعمیر بجای تعویض:

اولویت کارشناسان ما برای تعمیر تلویزیون آرچلیک، تعمیر قطعات خود دستگاه است نه تعویض آن ها؛ که در این حالت هزینه های مشتری به حداقل می رسد.  

3. استفاده از قطعات اورجینال:

چنانچه دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، تمامی قطعاتی که کارشناسان نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران برای دستگاه شما استفاده می کنند، اورجینال و اصل دستگاه شماست. این امر کیفیت و طول عمر استاندارد دستگاه را حفظ می کند.

4. خدمات سریع در نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران:

تمامی مراحل خدمات تعمیرات، در سریع ترین حالت ممکن اتفاق می افتد. تمام تلاش ما بر این است که شما بتوانید هر چه سریع تر بدون هیچ مشکلی از دستگاه خود استفاده کنید.

5. پشتیبانی مشتریان:

در تمامی مراحل تعمیرات، تیم پشتیبانی نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران در کنار شماست. تا تجربه ی خوبی از تعمیرات دستگاه خود داشته باشید. شما می توانید هر زمان که بخواهید، سوالات و دغدغه های خود را با تیم ما مطرح کنید و ما پیگیر و پاسخگوی شما خواهیم بود.

6. ضمانت کیفیت در نمایندگی تلویزیون در تهران:

بعد از انجام تعمیرات، تمامی قطعات استفاده شده و تعمیرات انجام شده، شامل گارانتی شده و به مشتریان جهت اطمینان از کیفیت خدمات، ضمانت نامه ارائه می شود.

7. خدمات 24/7:

نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز، آماده ی ارائه خدمات به مشتریان است.

8. هزینه های شفاف و منصفانه:

قبل از شروع به کار هزینه ی تعمیرات به مشتریان اعلام خواهد شد. و در صورتی که با این هزینه موافقت شود، تعمیرات انجام می شود. همچنین تمامی هزینه های اعلام شده تحت نظارت نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران بوده و بر اساس مصوبات اتحادیه تهران تعیین می شود.

اهمیت نمایندگی خدمات پس از فروش آرچلیک

نمایندگی های معتبر مثل نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران، متعهد به ارائه ی خدمات باکیفیت هستند. این نمایندگی ها تنها مراکزی هستند که دارای پیشرفته ترین و به روزترین تجهیزات تعمیرات هستند و از قطعات اورجینال استفاده می کنند.  

وقتی شما به نمایندگی های معتبر مثل نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران مراجعه می کنید، مطمئن خواهید بود که بهترین خدمات تعمیرات را دریافت خواهید کرد. و این خدمات شامل گارانتی هم می شود. نمایندگی‌های معتبر به موقع از شما پشتیبانی می کنند و به شما اطمینان می‌دهند که در مواقع ضروری، نیازهای شما به سرعت و به بهترین شکل ممکن پاسخ داده می ‌شود.

در حالیکه تعمیرات در مراکز متفرقه نه تنها قابل اعتماد نیست، بلکه قابل پیگیری هم نیست. و اگر دستگاه به هر دلیلی دوباره دچار مشکل شود، این مراکز در اکثر مواقع هیچ مسئولیتی قبول نمی کنند. و همین موضوع باعث تحمیل هزینه های سنگین به مشتریان می شود.  

اهمیت تعمیر به موقع تلویزیون توسط نمایندگی آرچلیک تهران

1. حفظ عملکرد بهینه:

زمانی که تلویزیون خراب می ‌شود و تعمیر به موقع انجام نمی‌شود، ممکن است مشکلات بیشتری به وجود بیایند. با تاخیر در تعمیر، احتمال افزایش خسارت به دیگر اجزای دستگاه افزایش می‌یابد.

2. افزایش عمر مفید دستگاه:

تعمیر به موقع می‌تواند عمر مفید تلویزیون را افزایش دهد. هنگامی که مشکلات به سرعت تشخیص داده و تعمیر می‌شوند، دستگاه به طور کلی کمتر دچار مشکلات جدید می شود. این به معنای این است که شما بیشتر می توانید از دستگاه استفاده کنید و نیازی به جایگزینی زودهنگام نخواهید داشت.

3. صرفه جویی در هزینه ها:

تعمیر به موقع دستگاه، از هزینه های تعمیرات پی در پی و جایگزینی دستگاه جلوگیری می کند.

4. جلوگیری از خطرات احتمالی:

بعضی از خرابی های تلویزیون، می تواند خطرات زیادی به همراه داشته باشد. یک اتصالی برق یا نشتی می تواند منجر به اتفاقات جبران ناپذیری شود. بنابراین رسیدگی به موقع و اصولی به تلویزیون گاهی یک امر حیاتی و ضروری است.

5 ایراد رایج در تعمیر تلویزیون آرچلیک

1. خاموش شدن ناگهانی تلویزیون:

 • اگر منبع برق تلویزیون قطعی داشته باشد، تلویزیون ناگهان خاموش می‌شود.
 • اگر کابل ها یا اتصالات بین تلویزیون و منبع ورودی مشکل داشته باشد، مثل کابل آنتن یا پخش دستگاه، دستگاه به یکباره خاموش می شود.
 • برخی تلویزیون‌ها دارای سیستم حفاظتی هستند که در صورت بالارفتن دما یا ولتاژ نامناسب، تلویزیون خاموش می شود.
 • ممکن است خطاهای داخلی در مدارها یا قطعات تلویزیون مثل برد پارو باعث خاموش شدن ناگهانی آن شود.

2. تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد:

 • ابتدا تمامی کابل های ورودی دستگاه را بررسی کنید و در صورتی که مشکلی داشت آن را تعویض کنید.
 • هرگونه ضربه می تواند باعث قطعی تصویر شود.
 • خرابی بک لایت تلویزیون هم از عوامل اصلی قطعی تصویر است. برای بررسی و تعمیر این موضوع، می توانید با نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران تماس بگیرید.

3. قطعی صدا:

 • تنظیمات صدا را بررسی کنید و تنظیمات تغییر کرده را به حالت پیش فرض برگردانید.
 • کابل های اضافی وصل شده به تلویزیون مثل کابل HDMI را خارج کنید.
 • در صورتی که مشکل همچنان ادامه داشت، از تعمیرکار بخواهید تا اسپکیرهای داخلی دستگاه را بررسی کند.

4. داغ کردن تلویزیون:

 • ابتدا محل قرارگیری دستگاه را بررسی کنید. مطمئن شوید هوا به خوبی در اطراف دستگاه درجریان است. و هیچ منبع گرمایشی مثل رادیاتور یا نور مستقیم خورشید در اطراف تلویزیون نیست.
 • دستگاه را به مدت طولانی و بی وقفه روشن نگه ندارید.
 • اگر هیچ یک از این موارد وجود نداشت، حتما دستگاه را خاموش کرده و از تعمیرکار بخواهید قطعات داخلی مثل برد دستگاه را بررسی کند.

5. افتادن هاله سیاه روی نمایشگر:

هر یک از عوامل زیر می تواند علت افتادن هاله یا خطوط سیاه روی دستگاه باشد:

 • ضربه خوردگی یا آبخوردگی
 • روشن ماندن طولانی مدت تلویزیون
 • خرابی قطعاتی مثل بک لایت یا برد دستگاه که در این حالت بهتر است این قطعات توسط کارشناسان نمایندگی تلویزیون آرچلیک در تهران بررسی و تعمیر شود.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]