تعمیر در محل در تمامی نقاط تهران | استفاده از قطعات اورجینال آرچلیک با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه تهران

نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران

نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران

مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک

نمایندگی آرچلیک تهران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع ماشین لباسشویی آرچلیک، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران

چرا نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران، تعمیرکاران نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

تمامی هزینه‌هایی که به تکنسین پرداخت می‌کنید، تحت نظارت مجموعه بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

تضمین اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب ماشین لباسشویی شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی تعمیرات آرچلیک در تهران

سایر مزایای نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی آرچلیک در تهران

مرحله اول تعمیرات نمایندگی آرچلیک تهران

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

مرحله دوم تعمیرات نمایندگی آرچلیک تهران

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی آرچلیک تهران

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی آرچلیک تهران

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات آرچلیک ازجمله نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

معرفی خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران و بررسی ویژگی های آن

1. استفاده از برترین متخصصین در نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران:

این نمایندگی دارای تیمی متخصص و مجرب در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک می باشد. تمامی خدمات توسط تکنسین هایی ارائه می شود که حداقل پنج سال سابقه ی تعمیرات دستگاه های این برند را دارند و با جدیدترین تکنولوژی ها آشنا هستند.

2. تعمیر بجای تعویض:

اولویت کارشناسان ما برای تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک، تعمیر قطعات خود دستگاه است نه تعویض آن ها؛ که در این حالت هزینه های مشتری به حداقل می رسد.  

3. استفاده از قطعات اورجینال:

چنانچه دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، تمامی قطعاتی که کارشناسان نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران برای دستگاه شما استفاده می کنند، اورجینال و اصل دستگاه شماست. این امر کیفیت و طول عمر استاندارد دستگاه را حفظ می کند.

4. خدمات سریع در نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران:

تمامی مراحل خدمات تعمیرات، در سریع ترین حالت ممکن اتفاق می افتد. تمام تلاش ما بر این است که شما بتوانید هر چه سریع تر بدون هیچ مشکلی از دستگاه خود استفاده کنید.

5. پشتیبانی مشتریان:

در تمامی مراحل تعمیرات، تیم پشتیبانی نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران در کنار شماست. تا تجربه ی خوبی از تعمیرات دستگاه خود داشته باشید. شما می توانید هر زمان که بخواهید، سوالات و دغدغه های خود را با تیم ما مطرح کنید و ما پیگیر و پاسخگوی شما خواهیم بود.

6. ضمانت کیفیت در نمایندگی ماشین لباسشویی در تهران:

بعد از انجام تعمیرات، تمامی قطعات استفاده شده و تعمیرات انجام شده، شامل گارانتی شده و به مشتریان جهت اطمینان از کیفیت خدمات، ضمانت نامه ارائه می شود.

7. خدمات 24/7:

نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز، آماده ی ارائه خدمات به مشتریان است.

8. هزینه های شفاف و منصفانه:

قبل از شروع به کار هزینه ی تعمیرات به مشتریان اعلام خواهد شد. و در صورتی که با این هزینه موافقت شود، تعمیرات انجام می شود. همچنین تمامی هزینه های اعلام شده تحت نظارت نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران بوده و بر اساس مصوبات اتحادیه تهران تعیین می شود.

اهمیت نمایندگی خدمات پس از فروش آرچلیک

نمایندگی های معتبر مثل نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران، متعهد به ارائه ی خدمات باکیفیت هستند. این نمایندگی ها تنها مراکزی هستند که دارای پیشرفته ترین و به روزترین تجهیزات تعمیرات هستند و از قطعات اورجینال استفاده می کنند.  

وقتی شما به نمایندگی های معتبر مثل نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران مراجعه می کنید، مطمئن خواهید بود که بهترین خدمات تعمیرات را دریافت خواهید کرد. و این خدمات شامل گارانتی هم می شود. نمایندگی‌های معتبر به موقع از شما پشتیبانی می کنند و به شما اطمینان می‌دهند که در مواقع ضروری، نیازهای شما به سرعت و به بهترین شکل ممکن پاسخ داده می ‌شود.

در حالیکه تعمیرات در مراکز متفرقه نه تنها قابل اعتماد نیست، بلکه قابل پیگیری هم نیست. و اگر دستگاه به هر دلیلی دوباره دچار مشکل شود، این مراکز در اکثر مواقع هیچ مسئولیتی قبول نمی کنند. و همین موضوع باعث تحمیل هزینه های سنگین به مشتریان می شود.  

اهمیت تعمیر به موقع ماشین لباسشویی توسط نمایندگی آرچلیک تهران

1. حفظ عملکرد بهینه:

زمانی که ماشین لباسشویی خراب می ‌شود و تعمیر به موقع انجام نمی‌شود، ممکن است مشکلات بیشتری به وجود بیایند. با تاخیر در تعمیر، احتمال افزایش خسارت به دیگر اجزای دستگاه افزایش می‌یابد.

2. افزایش عمر مفید دستگاه:

تعمیر به موقع می‌تواند عمر مفید ماشین لباسشویی را افزایش دهد. هنگامی که مشکلات به سرعت تشخیص داده و تعمیر می‌شوند، دستگاه به طور کلی کمتر دچار مشکلات جدید می شود. این به معنای این است که شما بیشتر می توانید از دستگاه استفاده کنید و نیازی به جایگزینی زودهنگام نخواهید داشت.

3. صرفه جویی در هزینه ها:

تعمیر به موقع دستگاه، از هزینه های تعمیرات پی در پی و جایگزینی دستگاه جلوگیری می کند.

4. جلوگیری از خطرات احتمالی:

بعضی از خرابی های ماشین لباسشویی، می تواند خطرات زیادی به همراه داشته باشد. یک اتصالی برق یا نشتی می تواند منجر به اتفاقات جبران ناپذیری شود. بنابراین رسیدگی به موقع و اصولی به ماشین لباسشویی گاهی یک امر حیاتی و ضروری است.

5 ایراد رایج در تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک

1. روشن نشدن ماشین لباسشویی آرچلیک:

 • اطمینان حاصل کنید که ماشین لباسشویی به منبع برق متصل شده.
 • ممکن است دکمه استارت یا سوئیچ درب، خراب شده باشد و باعث عدم روشن شدن ماشین لباسشویی گردد.
 • در صورتی که فیوزهای ماشین لباسشویی خراب شوند، ممکن است جریان برق به درستی به ماشین نرسد و باعث عدم روشن شدن آن شود.
 • عموما کمبود فشار آب هم میتواند باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی شود.
 • خرابی قطعاتی مثل برد یا موتور دستگاه هم می تواند باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی شود.

2. ماشین لباسشویی لباس ها را خوب نمی شورد:

 • در قدم اول حتما مطمئن باشید که حجم لباس ها متعادل هستند.
 • از مایع لباسشویی جدید و معتبر استفاده کنید و نتیجه را بررسی کنید.
 • فیلترهای ماشین لباسشویی را بررسی و آن را تمیز کنید.
 • مطمئن شوید آب برای شستشوی لباس ها به خوبی گرم می شود.
 • اگر مشکل همچنان ادامه داشت، باید قطعاتی مثل برد یا موتور بررسی شود.

3. لرزش و صدای شدید ماشین لباسشویی:

 • ابتدا مطمئن شوید که دستگاه روی سطح هموار قرار گرفته و تراز شده است.
 • لباس های یک جنس را با هم در ماشین لباسشویی قرار دهید. و از ریختن لباس های متنوع در دستگاه خودداری کنید.
 • از تعمیرکار بخواهید کمک فنرهای ماشین لباسشویی را بررسی کند.  

4. داغ نشدن آب ماشین لباسشویی:

عموما خرابی قطعاتی مثل ترموستات، المنت حرارتی و پمپ آب ماشین لباسشویی آرچلیک می تواند باعث گرم نشدن آب شود. در این حالت بهتر است برای تعمیر دستگاه از نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران کمک بگیرید.

5. تخلیه نشدن آب دستگاه:

 • ابتدا فیلترهای دستگاه را به خوبی تمیز کنید.
 • مطمئن شوید شلنگ تخلیه مسدود نشده باشد.
 • از تعمیرکار بخواهید پمپ تخلیه و برد دستگاه را بررسی کند.

ارورهای رایج ماشین لباسشویی آرچلیک و نحوه رفع آن

1. ارور E1:

این ارور زمانی ظاهر می شود که سنسور دمای ماشین لباسشویی دچار مشکل شده باشد. برای رفع آن بهتر است ترمیستور و اتصالات آن را بررسی کنید.

2. ارور E2:

وقتی هیتر مشکلی داشته باشد، این ارور ظاهر می شود. در این حالت برای رفع آن باید سیستم گرم کننده دستگاه بررسی و تعمیر شود.

3. ارور E3:

این ارور هم مربوط به خرابی هیتر می باشد که برای رفع این ارور باید رله بررسی و تعمیر شود.

4. ارور E4:

این ارور زمانی ظاهر می شود که دستگاه نمی تواند لباس ها را آبگیری کند. برای رفع این خطا فیلترها و شلنگ ورودی آب را بررسی کنید. همچنین خرابی قطعاتی مثل شیر برقی یا برد هم می تواند منجر به بروز این ارور شود که برای تعمیر آن ها بهتر است با نمایندگی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران تماس بگیرید.     

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]