تعمیر در محل در تمامی نقاط تهران | استفاده از قطعات اورجینال آرچلیک با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه تهران

نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران

نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران

مرکز تخصصی تعمیرات پکیج دیواری آرچلیک

نمایندگی آرچلیک تهران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج دیواری آرچلیک در تهران و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر پکیج دیواری آرچلیک، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران

چرا نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر پکیج دیواری آرچلیک آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران، تعمیرکاران نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

تمامی هزینه‌هایی که به تکنسین پرداخت می‌کنید، تحت نظارت مجموعه بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

تضمین اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب آرچلیک شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی تعمیرات آرچلیک در تهران

سایر مزایای نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر پکیج دیواری آرچلیک

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران

مرحله اول تعمیرات نمایندگی آرچلیک تهران

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

مرحله دوم تعمیرات نمایندگی آرچلیک تهران

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی آرچلیک تهران

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی آرچلیک تهران

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات آرچلیک ازجمله نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

معرفی خدمات نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران و بررسی ویژگی های آن

1. استفاده از برترین متخصصین در نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران:

این نمایندگی دارای تیمی متخصص و مجرب در زمینه تعمیرات پکیج دیواری آرچلیک می باشد. تمامی خدمات توسط تکنسین هایی ارائه می شود که حداقل پنج سال سابقه ی تعمیرات دستگاه های این برند را دارند و با جدیدترین تکنولوژی ها آشنا هستند.

2. تعمیر بجای تعویض:

اولویت کارشناسان ما برای تعمیر پکیج دیواری آرچلیک، تعمیر قطعات خود دستگاه است نه تعویض آن ها؛ که در این حالت هزینه های مشتری به حداقل می رسد.  

3. استفاده از قطعات اورجینال:

چنانچه دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، تمامی قطعاتی که کارشناسان نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران برای دستگاه شما استفاده می کنند، اورجینال و اصل دستگاه شماست. این امر کیفیت و طول عمر استاندارد دستگاه را حفظ می کند.

4. خدمات سریع در نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران:

تمامی مراحل خدمات تعمیرات، در سریع ترین حالت ممکن اتفاق می افتد. تمام تلاش ما بر این است که شما بتوانید هر چه سریع تر بدون هیچ مشکلی از دستگاه خود استفاده کنید.

5. پشتیبانی مشتریان:

در تمامی مراحل تعمیرات، تیم پشتیبانی نمایندگی پکیج دیواری  آرچلیک در تهران در کنار شماست. تا تجربه ی خوبی از تعمیرات دستگاه خود داشته باشید. شما می توانید هر زمان که بخواهید، سوالات و دغدغه های خود را با تیم ما مطرح کنید و ما پیگیر و پاسخگوی شما خواهیم بود.

6. ضمانت کیفیت در نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران:

بعد از انجام تعمیرات، تمامی قطعات استفاده شده و تعمیرات انجام شده، شامل گارانتی شده و به مشتریان جهت اطمینان از کیفیت خدمات، ضمانت نامه ارائه می شود.

7. خدمات 24/7:

نمایندگی پکیج دیواری  آرچلیک در تهران در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز، آماده ی ارائه خدمات به مشتریان است.

8. هزینه های شفاف و منصفانه:

قبل از شروع به کار هزینه ی تعمیرات به مشتریان اعلام خواهد شد. و در صورتی که با این هزینه موافقت شود، تعمیرات انجام می شود. همچنین تمامی هزینه های اعلام شده تحت نظارت نمایندگی پکیج دیواری  آرچلیک در تهران بوده و بر اساس مصوبات اتحادیه تهران تعیین می شود.

اهمیت نمایندگی خدمات پس از فروش آرچلیک

نمایندگی های معتبر مثل نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران، متعهد به ارائه ی خدمات باکیفیت هستند. این نمایندگی ها تنها مراکزی هستند که دارای پیشرفته ترین و به روزترین تجهیزات تعمیرات هستند و از قطعات اورجینال استفاده می کنند.  

وقتی شما به نمایندگی های معتبر مثل نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران مراجعه می کنید، مطمئن خواهید بود که بهترین خدمات تعمیرات را دریافت خواهید کرد. و این خدمات شامل گارانتی هم می شود. نمایندگی‌های معتبر به موقع از شما پشتیبانی می کنند و به شما اطمینان می‌دهند که در مواقع ضروری، نیازهای شما به سرعت و به بهترین شکل ممکن پاسخ داده می ‌شود.

در حالیکه تعمیرات در مراکز متفرقه نه تنها قابل اعتماد نیست، بلکه قابل پیگیری هم نیست. و اگر دستگاه به هر دلیلی دوباره دچار مشکل شود، این مراکز در اکثر مواقع هیچ مسئولیتی قبول نمی کنند. و همین موضوع باعث تحمیل هزینه های سنگین به مشتریان می شود.  

اهمیت تعمیر به موقع پکیج دیواری توسط نمایندگی آرچلیک تهران

1. حفظ عملکرد بهینه:

زمانی که پکیج دیواری خراب می ‌شود و تعمیر به موقع انجام نمی‌شود، ممکن است مشکلات بیشتری به وجود بیایند. با تاخیر در تعمیر، احتمال افزایش خسارت به دیگر اجزای دستگاه افزایش می‌یابد.

2. افزایش عمر مفید دستگاه:

تعمیر به موقع می‌تواند عمر مفید پکیج دیواری را افزایش دهد. هنگامی که مشکلات به سرعت تشخیص داده و تعمیر می‌شوند، دستگاه به طور کلی کمتر دچار مشکلات جدید می شود. این به معنای این است که شما بیشتر می توانید از دستگاه استفاده کنید و نیازی به جایگزینی زودهنگام نخواهید داشت.

3. صرفه جویی در هزینه ها:

تعمیر به موقع دستگاه، از هزینه های تعمیرات پی در پی و جایگزینی دستگاه جلوگیری می کند.

4. جلوگیری از خطرات احتمالی:

بعضی از خرابی های پکیج دیواری، می تواند خطرات زیادی به همراه داشته باشد. یک اتصالی برق یا نشتی می تواند منجر به اتفاقات جبران ناپذیری شود. بنابراین رسیدگی به موقع و اصولی به پکیج دیواری گاهی یک امر حیاتی و ضروری است.

5 ایراد رایج در تعمیر پکیج دیواری آرچلیک

1. روشن نشدن پکیج دیواری آرچلیک:

 • اطمینان حاصل کنید که پکیج به منبع برق متصل شده باشد و سوئیچ برق در وضعیت روشن باشد.
 • فشار آب و گاز را مجدد تنظیم کنید.
 • وجود هوای اضافی در رادیاتور یا لوله ها می تواند باعث خاموش شدن پکیج دیواری شود.
 • ایراد در پمپ آب، خرابی مشعل و برد هم می تواند باعث روشن نشدن پکیج دیواری آرچلیک شود. که در این حالت بهتر است با کارشناسان نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران تماس بگیرید.

2. نشتی آب:

 • لوله‌های آب سرد و گرم درون پکیج ممکن است به دلیل فشار زیاد یا دیگر عوامل شکسته شوند که باعث نشتی آب می‌شود.
 • در اتصالات داخلی پکیج، مانند اتصالات لوله‌ها به سیستم گرمایش، درزی ایجاد شده و باعث نشتی آب می‌شود.
 • فشار آب زیاد می‌تواند باعث نشتی آب از بخش‌های مختلف پکیج شود.
 • تنظیمات نادرست یا عدم کارکرد صحیح ترموستات می‌تواند باعث افزایش یا کاهش حرارت آب درون پکیج شده و نشتی آب را ایجاد کند.

3. نشتی گاز:

گرفتگی لوله ها، ایراد در مشعل، خرابی شیربرقی و هرگونه نشتی در اتصالات، می تواند منجر به نشتی گاز شود. در مواجه با این مشکل، ابتدا دستگاه را خاموش کنید و در قدم بعدی سریعا با نمایندگی پکیج دیواری آرچلیک در تهران تماس بگیرید.

4. گرم نشدن رادیاتور:

 • ابتدا رادیاتورها را هواگیری کنید.
 • کمبود فشار آب یکی از عوامل اصلی گرم نشدن رادیاتورهاست.
 • از تعمیرکار بخواهید پمپ آب را بررسی و در صورت نیاز تعمیر کند.

5. گرم نشدن آب:

 • در ابتدا مطمئن شوید فشار آب و گاز متعادل است و مشکلی ندارد.
 • فیلترهای دستگاه را بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.
 • همچنین سوختن برد دستگاه و خرابی سنسور دما هم می تواند منجر به گرم نشدن آب توسط پکیج دیواری آرچلیک شود.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]